استراتژی برای تسکین درد پشت

استراتژی برای تسکین درد پشت
اکثر بزرگسالان در طول عمر خود دچار درد پشتی خواهند شد. برای پیگیری، چند ایده در مورد چگونگی کاهش درد پشت های روزمره وجود دارد، اما اگر درد شما شدید و ماندگار باشد، لطفا یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید. آنها ممکن است درمان هایی را برای حل شرایط زمینه ای که باعث درد پشت شما می شوند توصیه کنند اما اگر به سادگی احساس درد داشته باشید، در اینجا روش هایی وجود دارد که می تواند کمک به تسکین درد را فراهم کند:
1-کشش استراتژیک: امتداد ساده می تواند کمک به کاهش درد، اما مراقب باشید که بیش از حد عضلات حساس هستند. برای جلوگیری از فشارهای زیر، امتداد های مختلف را امتحان کنید:
هر دو زانو را در قفسه سینه خود قرار دهید و برای چندین بار نفس عمیق نگه دارید. برای عمیق کردن، بلند کردن سر خود را تا زمانی که برای شما احساس کشش راحت است ادامه دهید.
دراز کشیده و زانوهای خود را خم کنید و پای خود را روی زمین بگذارید، طوری که پاهایتان به هم متصل شوند تا مچ پا روی زانوی پای دیگر قرار گیرد. هر دو را به سمت سینه خود بکشید.به آرامی جایگزین شدن یک زانو به سینه خود را در یک زمان. تنفس عمیق در هر کشش، احساس کشش .


2-بسته های گرم و یا سرد: یک راه حل تسکین دهنده درد پشت می تواند بسته های گرم و سرد باشد به خصوص در عضلات گردن و شانه تنگ شود.


3-حرکت و پیاده روی بیشتر: سعی کنید نشستنتان بیش از حد طول نکشد، در حالی که تایپ کردن در محل کار یا نشستن روی نیمکت است. برای تسکین درد روزانه، تلاش کنید که در هر ساعت حداقل 10 دقیقه صبر کنید و حرکت کنید. همچنین اگر شما می توانید پیاده های پیشرفته تر را به حالت عادت روزانه خود برسانید، به تقویت عضلات اصلی خود کمک می کند و فشار کمتری از پشت خود خواهید داشت.


4-ماساژ ملایم: ماساژیکی از راه های کاهش تنگی و گره ها است وبرای کاهش درد کمر بسیار مفید است.

5-سرمایه گذاری در کفش های با کیفیت، صندلی های با کیفیت و یک تخت با کیفیت: شما تمام عمر خود را در پاهای خود، نشستن یا دراز کشیدن می اندازید، بنابراین باید در کفش هایی که در آن زندگی می کنید و مبلمان شما زندگی می کنید سرمایه گذاری کنید . پاهای خود را با کفش هایی که برای راحتی ساخته شده اند را با هم مخلوط کنید (گزینه های شیک وجود دارد) که پشت خود را در هماهنگی مناسب نگه می دارد. اطمینان حاصل کنید صندلی اداری، نیمکتها و صندلی های راحتی خود را برای حمایت از وضعیت خوب ساخته شده است. و البته، در نظر بگیرید که آیا تخت شما به همان اندازه حمایتی و راحت است. تشک های قدیمی و یا ارزان می توانند در هنگام خواب، درد کمر را تشدید کنند. سرمایه گذاری در یک تشک با کیفیت که به طور خاص طراحی شده است به شما کمک می کند تا درد کمر را در حالی که شما استراحت می کنید بهبود بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.