5 ایده برای کاهش درد کمر درد

5 ایده برای کاهش درد کمر درد
کمردرد یکی از رایج ترین انواع درد پشتی است که بزرگسالان تجربه می کنند. تسکین درد کمر یک تلاش مستمر برای برخی افراد است؛ زیرا با درد و درد روزانه در این بخش حساس ستون فقرات مبارزه می کنند. ما می توانیم به شما کمک کنیم یاد بگیریم که چگونه با پنج نکته ساده، درد کمر را کم کنیم.
شما همیشه باید از درد شدید، مداوم یا مزمن پایینتر در نظر بگیرید و اگر این مسائل را تجربه کنید، با یک متخصص پزشکی مشورت کنید. با این حال، برای تردید ، ممکن است نکات و ترفندهای خود را امتحان کنید تا ببینید آیا می توانید برخی از تسکین دهنده ها را پیدا کنید و یا شاید حتی مسائل را حل کنید که ممکن است باعث کمردرد شود.


1- پشت خود را آرام کنید: کف خود را روی پای خود بگذارید و پای خود را روی صندلی یا سطح دیگری قرار دهید که پاهای شما را در زاویه راست خم می کند. برای تسکین درد کمر درد، این موقعیت را برای حداقل پنج دقیقه نگه دارید، عمیق تنفس کنید تا بتوانید آرامش تنگی خود را حفظ کنید. این موضع استاتیک ممکن است به نظر نرسد که این کار برای کمر درد کمتری انجام خواهد داد، اما به ستون فقرات شما کمک خواهد کرد.
2- مسترینگ خود را بکشید: به آرامی به جلو بروید، سعی کنید انگشتان دست خود را لمس کنید (حتی اگر نمیتوانید)، با پاهای خود را مستقیما، اما نه قفل کنید، در زانو. اگر احساس میکنید باید دستان خود را روی رانها یا روی میز یا صندلی عقب ببندید، باید آن را بسنجید: تا زمانی که در کمر راست خود (پشت رانها) احساس کنید، شما این کار را درست انجام میدهید. همسترینگ تنگ می تواند در واقع باعث ایجاد یا تشدید درد کمر بشود. هنگام کشف چگونگی کاهش درد کمر، می توانید تحقیقات مربوط به درد را به این صورت انجام دهید تا مشخص شود چه چیزی ممکن است باعث کمردرد شود.
3- تقویت ماهیچه های عقب: گاهی اوقات کمردرد ناشی از عضلات ضعیف است که نمی توانند از فعالیت های روزمره شما حمایت کنند. اگر شما یک زندگی نسبتا آرام داشته باشید یا اگر فرم ترجیحی ورزش شما این ماهیچه ها را نداشته باشد، ممکن است دریابید که هیچ مقدار کشش کمر درد کمر را پیشنهاد نمی کند. کار کردن با این عضلات کمر به طوری که می تواند از ستون فقرات شما حمایت کند و بدن شما به طور موثرتری ممکن است تنها راه نگه داشتن کمر درد باشد.
4- توجه به وضعيت: از پوشيدن پاشنه بلند و کفشهاي غيرضروري جلوگيري کنيد و مطمئن شويد که ستون فقرات شما در هماهنگي مناسب قرار دارد. هر مبلمان که مقدار زیادی از وقت خود را صرف می کنید باید به درستی ارگونومیک و حمایتی از جمله صندلی های میز، مبل و تخت باشد تا از کمر درد جلوگیری شود.
5- خواب را به اندازه کافی بازسازی کنید: خواب نه تنها زمانی است که بدن شما انرژی ذهنی و انرژی خود را شارژ می کند، بلکه زمانی که درد و دل درد را بهبود می بخشد. اگر مسائل خواب تکراری را گذراندید و تمام شب را عوض کنید و یا اگر از خواب بیدار شدید با درد بدتر از خواب بیدار شوید، باید در نظر بگیرید که آیا تخت شما به شما نیاز دارد یا خیر. یک تخت حمایتی، مانند تخت خواب DUX®، می تواند به شما کمک کند که راحت تر به خواب بروید، طول عمر بیشتری بکشید و ستون فقراتتان را برای پشتیبانی از عضلات آرام بخوابانید، آرامش را تسکین دهید و به طور کلی از یک روز از کمردرد بهبود یابید. تسکین درد کمر به گونهای می تواند به همان اندازه ساده باشد که محیط اطرافتان را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که مبلمان به اندازه کافی مهم نیست زیرا تخت شما باعث درد پشت شما نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.