تشک خوب

تشک خوب داشتن تشک مناسب می تواند در ایجاد خواب شبانه خوب کمک کند. با افزایش مقدار تحقیقاتی که از اهمیت خواب عمیق ترمیم کننده به سلامت و رفاه عمومی برخوردار است، مردم بیشتر به دنبال تشک هایی هستند که می تواند به آنها کمک کند که به آرامش بیشتری برسند.
اطلاعات روزافزونی نیز سبب شده تا مصرفکنندگان سبز شوند و مواد شیمیایی را که ممکن است برای سلامت آنها زیان آور باشد را از بین ببرد. دیگران نگران تاثیر زیست محیطی تشک هایشان هستند. آنها محصولی را می خواهند که به آنها کمک می کند تا رد پای کربن خود را به حداقل برسانند.
اینها همه عواملی است که باید در هنگام خرید یک تشک به آن توجه کرد، به خصوص با توجه به اینکه زمان زیادی را صرف تماس نزدیک با تختتان می کنید. یکی دیگر از ویژگی های دیگری که هنوز گاهی نادیده گرفته می شود این است که آیا یک تشک قابل تمدید است یا نه؟ چگونه می توان آن را به وضوح از زمانی که آن را به پایان استفاده از آن دور انداخته؟ طبق گفته شورای بازیافت تشک، تقریبا 15-20 میلیون تشک در هر سال در ایالات متحده دفع می شود. با هر قطعه آشغال تقریبا 40 فوت مکعب یا بیشتر از محل دفن زباله را اشغال میکند این تعداد تشکهایی که در دفن زباله ما بوجود می آید، به معنای مواد شیمیایی خطرناکی است که به دلیل زمان، تلاش و فضای مورد نیاز برای دفع تشک ها، به محیط زیست زیان وارد می کند.
طراحی نوآورانه DUX® Bed شامل اجزای قابل تنظیم می باشد. پد بالا ما به رختخواب بستگی ندارد، بالای تشک برای باز کردن دسترسی به سیستم کاست پاسکال باز است و پایگاه های دوجداره مستقل از یکدیگر عمل می کنند. این اجزای قابل تنظیم قابل تعویض هستند و برخی حتی قابل ارتقا هستند. نتیجه یک رختخواب است که نه تنها می تواند بازسازی شود، بلکه نشان می دهد که ممکن است با انتشار لوازم جانبی جدید و نوآوری های تکنولوژیک بهبود یابد.
طراحی تجدید پذیر ما به این معناست که تخت DUX ممکن است آخرین تخت شما باشد. این، همراه با مواد با کیفیت بالا، باعث می شود که یک تخت ساخته شود تا آخرین بار باشد. و، به سادگی قرار می گیرد، بیشتر طول رختخواب کم می شود و در دفاتر زباله به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.