تحقیقات خواب

تحقیقات خواب: 
همانطور که علم اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد سلامتی صحبت می کند، بسیاری از ما در حال پیدا کردن خود در مورد سلامت کلی مان هستیم .ما در مورد غذا خوردن بسیار دريالت می کنیم و در مورد مصرف خوراکی بیشتر مراقبیم که زمانی که می توانیم غذاهای ارگانیک انتخاب کنیم به سراغ خوراکی های مضر نمی رویم به نظر می رسد که بسیاری از افراد نتوانسته اند در نظر بگیرند که اهمیت خواب در سبک زندگی سالم بسیار تاثیر گذار است. یافته های اخیر مطالعه ای که توسط آکادمی پزشکی خواب آمریکا مطرح شده است، بیان می کند که ما حداقل باید 7 ساعت خواب در شب داشته باشیم، احتمالا به نظر بسیاری از افراد تعجب آور نیست.
اگرچه بسیاری از ما آگاه هستند که باید استراحت کنیم، مرکز کنترل بیماری گزارش کرده است که خواب کافی در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی بهداشت عمومی نیست، زیرا اکثر آمریکایی ها به سختی به حداقل نیاز خود نیاز دارند بدن ما هر شب نیاز دارد.بی توجهی به استراحت و خواب مناسب می تواند ناشی از نداشتن اطلاعات خواب و تاثیرش در سلامتی باشد. تحقیقات روزافزون نشان می دهد که خواب کمتری نسبت به نیازهای شما در هر شب می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد. ما همه با تحریک پذیری، غرور و عدم هوشیاری ذهنی آشنا می شویم که به جای خواب شبانه کافی شب را به درستی نمی خوابیم ، اما آنچه ما نمی دانیم این است که این عوارض جانبی قابل تحمل می تواند در نهایت منجر به عوارض جانبی جدی مانند بیماری قلبی، چاقی و سکته مغزی و …
پانل در آکادمی پزشکی خواب در ایالات متحده مطالعاتی را بررسی کرد که روابط بین ساعات خواب افراد گزارش شده و سلامت کلی آنها را در طی دوره های طولانی و همچنین یافته های آزمایش خواب تحت کنترل قرار داد. یافته ها نشان می دهد ارتباط بین خواب نامناسب منجر به چاقی و فشار خون بالا، که هر دو به سلامت قلب ضرر می رساند .
جالب توجه است، این مطالعه همچنین نشانگر این استکه خواب ضعیف می تواند به همان اندازه مضر باشد که خواب کافی نداشته باشید. به گفته ناتانیل فات واتسون، رئیس آکادمی پزشکی خواب آمریکا، بیماران مبتلا به آپنه خواب و بی خوابی بیشتر در معرض خطر و بیماری هستند. این وضعیت متوقف می شود تنفس به طور متناوب در طول شبکم و و بدن از اکسیژن محروم می شود، که می تواند باعث ضربان قلب نامنظم، افزایش فشار خون، و خون گیری، افزایش خطر بیماری قلبی و سکته مغزی شود.
این مطالعه بر اهمیت خواب عمیق و ترمیم کننده به عنوان بخشی از یک شیوه زندگی سالم تأکید می کند. واتسون افزود: “بعضی افراد خواب را بعنوان مانع موفقیت می بینند و ما ترجیح می دهیم مردم را به عنوان یک ابزار برای موفقیت در نظر بگیریم. ما می خواهیم مردم اولویت بندی خواب خود را بپذیرند و درک کنند که برای سلامت کلی به عنوان رژیم غذایی و ورزش اهمیت دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.